تعهد شغلی و حرفه ای

ترجیح منافع جمعی بر منافع فردی و تشریک مساعی در راستای ارایه خدمات شایسته و مطلوب ملکی به مشتریان محترم املاک نامی .

مسئولیت پذیری

مشارکت ، کار گروهی و مسئولیت پذیری در فعالیت های مربوطه و به کار گیری حداکثر توان در راستای تحقق اهداف جمعی .

مشتری مداری

گشاده رویی ، حسن خلق ، سعه صدر ، ارایه اطلاعات تخصصی مرتبط ، ارایه اطلاعات حقوقی معمول در قراردادها ، کمک به تصمیم گیری صحیح ، ارایه مشاوره علمی ، حرفه ای و خلاقانه در تعامل با مشتریان در راستای تامین نیازهای ملکی ایشان .

احترام و اعتماد

مهرورزی ، رازداری ، برخورد احترام آمیز و صمیمانه همکاران با یکدیگر و همچنین با مشتریان عزیز ، فراهم نمودن محیطی امن و سالم به منظرو تامین آرامش و امنیت مشتریان در انجام امور ملکی .

نظم و انضباط

رعایت شایسته سالاری ، به کارگیری انضباط کاری به منظرو فراهم آوردن محیطی سالم به منظرو انجام هرچه بهتر فعالیتهای حرفه ای و همچنین صیانت از حقوق و منافع متعاملین و مشتریان در املاک نامی

رعایت ادب و انصاف

به کارگیری نهایت ادب ، دقت ، انصاف و عدالت در انجام وظایف حرفه ای و رعایت اصل بی طرفی در حل مشکلات فی مابین متعاملین در محیطی آرام .

رازداری و امانت داری

رعایت اصل رازداری ، امانت داری ، اعتماد متقابل در محیط داخلی مجموعه و همچنین در ارتباط با مشتریان عزیز و نسبت به معاملات و اسناد و اطلاعات ایشان .

انتقاد پذیری

تقویت روحیه انتقادپذیری و بهره مندی از انتقادات سازنده به منظور رفع نقایص و بهبود عملکرد فردی و گروهی

نوآوری و خلاقیت

تلاش و هم افزایی در راستای افزایش نوآوری و خلاقیت به منظور تسهیل در امور ملکی مشتریان و کمک به اخذ تصمیمات عالمانه با رعایت منافع طرفین در معاملات ملکی .

قانون مداری

حاکمیت قانون در کلیه مراودات ، معاملات و مناسبات کاری و تعهد و التزام به اجرای صحیح قوانین و آگاهی بخشی به مشتریان گرامی املاک نامی .

منشور اخلاقی املاک نامی کیش ، مشاوران املاک نامی کیش اصول حرفه ای را برای فعالیتهای خود در نظر دارند و متعهد به انجام آن می باشند . تعهد شغلی و حرفه ای ، مسئولیت پذیری ، مشتری مداری ، احترام و اعتماد ، نظم و انضباط ، رعایت ادب و انصاف ، انتقاد پذیری ، نوآوری و خلاقیت ، قانون مداری

لیست املاک کیش

منشور اخلاقی املاک نامی کیش                  منشور اخلاقی املاک نامی کیش

مرکز مشاوره و سرمایه گذاری ملکی در جزیره زیبای کیش

خرید ، فروش و رهن و اجاره آپارتمانهای مسکونی در برجهای مسکونی معتبر کیش مانند : برجهای دوقلو ، برجهای آینده ساز ، میکا ، برجهای طلایی ، برجهای پرشین
خرید و فروش – رهن و اجاره دفاتر اداری در مراکز اداری کیش ، بندرگاه کیش ، منطقه گلدیس ، برجهای اداری و بازار سارینا یک

خرید و فروش زمین مسکونی ، اداری ، هتل ، انبوه سازی و مشارکت در ساخت در مناطق ساحلی و مسکونی ، اداری کیش
خرید و فروش – رهن و اجاره مغازه های تجاری در بازارهای معتبر کیش مانند مرکز تجاری ، بازار پردیس یک و دو ، مروارید ، پانیذ و

1/5 (1 دیدگاه)

بازدیدها: 350